ÁLLÁSHIRDETÉS AAK-SZAKEMBER MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

A képen a kötelező infoblokk látható az alábbi feliratokkal: Magyarország kormánya, Európai Unió Európai Szociális alap, Széchenyi 2020A Fogyatékos Személyek Esélyegyenlőségéért Közhasznú Nonprofit Kft. (FSZK Nonprofit Kft.) pályázatot hirdet az EFOP-1.9.2-VEKOP-16-2016-00001 kódszámú „A fogyatékos személyek számára nyújtott szakmai és közszolgáltatások hozzáférhetőségének kialakítása, fejlesztése” című kiemelt projektben az AAK-módszertani központban foglalkoztatott AAK-szakember munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő, heti 40 óra, vagy részmunkaidő.

A munkakör betöltésének várható kezdő időpontja

2019. július 15.

A munkaszerződés típusa

Határozott idejű munkaszerződés, amely 2020. december 31-ig szól, 3 hónapos próbaidővel.

A munkavégzés helye

7400 Kaposvár, Iszák u.42.

Mozgáskorlátozottak Somogy Megyei Egyesülete

A munkakör keretében ellátandó főbb feladatok

  1. Az érintett személyek számára:
  • Komplex kommunikációs igény felmérése
  • Egyéni kommunikációs terv készítése
  • AAK-fejlesztés, oktatás
  • AAK-eszközök kiválasztása, betanítása – eszközkölcsönzés folyamatának koordinálása
  • Konzultáció, tanácsadás
  1. Konzultáció az érintett személy környezetében lévő szakemberekkel és családtagokkal
  2. Részvétel, rendszeres időközönként tartott team-megbeszéléseken
  3. Dokumentáció vezetése
  4. Közreműködés regionális szintű AAK- szakmai napok lebonyolításában
  5. Kapcsolattartás az FSZK Nonprofit Kft. AAK-munkacsoport munkatársaival

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (BA szintű végzettség, gyógypedagógus, konduktor, pszichológus)
  • AAK-használó személyekkel végzett munkatapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Office eszközök magabiztos használata,
  • célcsoport specifikus érzékenység,
  • jó kommunikációs képesség,
  • kreativitás,
  • csapatmunka,
  • együttműködési képesség,
  • kezdeményezőképesség,
  • precíz munkavégzés,
  • hatékony konfliktuskezelési képesség,
  • az információs és kommunikációs technológiák alkalmazásával kapcsolatos készségek.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent

  • AAK- témájú tanfolyamokon való részvétel

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint,
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör,
  • szakmai (módszertani) támogatás,
  • szakmai hálózatban való együttműködés.

A pályázat benyújtásának határideje

2019. június 24.

A pályázatok benyújtásának módja

EUROPASS önéletrajz, végzettségeket igazoló dokumentumok és motivációs levél elküldésével a toth.monika@fszk.hu e-mail címre.

A pályáztató fenntartja magának azt a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.

További információk a projektről